KRATKA WENTYLACYJNA KOMINOWA 14x14 cm METALOWA ANTRACYT RAL7016 STRUKTURA Z SIATKĄ 6,50 zł Pierwotna cena wynosiła: 6,50 zł.6,25 złAktualna cena wynosi: 6,25 zł.
Poprzednia najniższa cena: 6,25 zł.
szt. SKU: ID-9035
105,90 złszt.
11 w magazynie
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 8W |
| Barwa światła | 4200K NW |
| Strumień świetlny | 580 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Ochrona przeciwpożarowa | IP44 |
| Wymiary | 400 x 130 x 50mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
Ponadczasowy kinkiet z wbudowanymi diodami LED to połączenie najwyższej jakości wykonania z niesamowitym wyglądem. Lampy idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz, jak również do wnętrz industrialnych (czarne, czarno-złote).
Idealnie sprawdzi się jako:
✅ oświetlenie łazienkowe (nad lustrem)
✅ oświetlenie obrazów oświetlenie w sklepie (np. witryny sklepowej)
✅ oświetlenie w salonach fryzjerskich, itp.












