Wróć do produktu
KRATKA WENTYLACYJNA KOMINOWA 14x21 cm METALOWA GRAFIT Z SIATKĄ PRZECIW OWADOM 7,20 zł Pierwotna cena wynosiła: 7,20 zł.6,99 złAktualna cena wynosi: 6,99 zł.
Poprzednia najniższa cena: 6,99 zł.
szt. SKU: ID-9036
155,55 złszt.
19 w magazynie
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 12W |
| Barwa światła | 4200K NW |
| Strumień świetlny | 840 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Ochrona przeciwpożarowa | IP44 |
| Wymiary | 600 x 130 x 50mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
Ponadczasowy kinkiet z wbudowanymi diodami LED to połączenie najwyższej jakości wykonania z niesamowitym wyglądem. Lampy idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz, jak również do wnętrz industrialnych (czarne, czarno-złote).
Idealnie sprawdzi się jako:
✅ oświetlenie łazienkowe (nad lustrem)
✅ oświetlenie obrazów oświetlenie w sklepie (np. witryny sklepowej)
✅ oświetlenie w salonach fryzjerskich, itp.











