Wyświetlanie 1–18 z 27 wyników
KINKIET POCZWÓRNY QUANTUS IV BIAŁY SPOT LAMPA 4X REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
149,90 złszt.
SKU: ID-6115
KINKIET POCZWÓRNY QUANTUS IV CZARNY SPOT LAMPA 4X REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
129,50 złszt.
SKU: ID-6105
KINKIET PODWÓJNY QUALIS II BIAŁY SPOT LAMPA PODWÓJNA 2X REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
68,50 złszt.
SKU: ID-6012
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | max 40W – BRAK ŻARÓWKI W ZESTAWIE |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | podstawa- prostopadłościan /podst. prostokąt/ 26 x 6 x 2,5cm; reflektor – walec 10 x 6cm. |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
KINKIET PODWÓJNY QUALIS II CZARNY SPOT LAMPA PODWÓJNA 2X REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
69,50 złszt.
SKU: ID-6002
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | max 40W – BRAK ŻARÓWKI W ZESTAWIE |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | podstawa- prostopadłościan /podst. prostokąt/ 26 x 6 x 2,5cm; reflektor – walec 10 x 6cm. |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
KINKIET PODWÓJNY QUANTUS II BIAŁY SPOT REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
66,50 złszt.
SKU: ID-6112
KINKIET POJEDYNCZY QUALIS I BIAŁY SPOT POJEDYNCZY REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
40,99 złszt.
SKU: ID-6011
KINKIET POJEDYNCZY QUALIS I CZARNY SPOT LAMPA POJEDYNCZA REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
33,90 złszt.
SKU: ID-6001
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | max 40W – BRAK ŻARÓWKI W ZESTAWIE |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | podstawa- prostopadłościan /podst. kwadrat/ 6 x 6 x 2,5cm; reflektor – walec 10 x 6cm. |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
KINKIET POJEDYNCZY QUANTUS I BIAŁY SPOT REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
33,90 złszt.
SKU: ID-6111
KINKIET POTRÓJNY QUALIS III BIAŁY SPOT LAMPA POTRÓJNA 3X REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
89,50 złszt.
SKU: ID-6013
KINKIET POTRÓJNY QUALIS III CZARNY SPOT LAMPA POTRÓJNA 3X REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
89,45 złszt.
SKU: ID-6003
KINKIET POTRÓJNY QUANTUS III BIAŁY SPOT REFLEKTOR SUFITOWY GU10
Produkt dostępny
94,90 złszt.
SKU: ID-6113
KINKIET QUALIS VI CZARNY SPOT LAMPA 6X REFLEKTOR SUFITOWY GU10 LOFT
Produkt dostępny
129,50 złszt.
SKU: ID-6006
LAMPA PLAFON 22CM LED CZARNA DENVER 18W ZMIENNA BARWA 3000/4000/6000 K 1800lm
Produkt dostępny
47,90 złszt.
SKU: ID-4600-01
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 18W |
| Barwa światła | Regulacja 3000/4000/6000 K |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 230 x 30 mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
LAMPA PLAFON 22CM LED DENVER 18W ZMIENNA BARWA 3000/4000/6000 K 1800lm
Produkt dostępny
47,90 złszt.
SKU: ID-4600-00
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 18W |
| Barwa światła | Regulacja 3000/4000/6000 K |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 230 x 30 mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
LAMPA PLAFON 29CM LED BIAŁA DENVER 24W ZMIENNA BARWA 3000/4000/6000 K 2570lm
Produkt dostępny
54,55 złszt.
SKU: ID-4601-00
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 24W |
| Barwa światła | Regulacja 3000/4000/6000 K |
| Strumień świetlny | 2570 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 290 x 30 mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
LAMPA PLAFON 29CM LED BIAŁA DENVER RADAR 24W 4000 K 2570lm CZUJNIK RUCHU
Produkt dostępny
65,50 złszt.
SKU: ID-4620-00
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 24W |
| Barwa światła | 4000 K |
| Strumień świetlny | 2570 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 290 x 30 mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
LAMPA PLAFON 29CM LED CZARNA DENVER 24W ZMIENNA BARWA 3000/4000/6000 K 2570lm
Produkt dostępny
54,55 złszt.
SKU: ID-4601-01
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 24W |
| Barwa światła | Regulacja 3000/4000/6000 K |
| Strumień świetlny | 2570 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 290 x 30 mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
LAMPA PLAFON 29CM LED CZARNA DENVER RADAR 24W 4000 K 2570lm CZUJNIK RUCHU
Produkt dostępny
65,50 złszt.
SKU: ID-4620-01
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 24W |
| Barwa światła | 4000 K |
| Strumień świetlny | 2570 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 290 x 30 mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |