Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
LAMPA WISZĄCA CZARNA 36W 4000K NOWOCZESNA ZINTEGROWANE ŹRÓDŁO LED 3500 lm
Produkt dostępny
239,90 złszt.
SKU: ID-4730
LAMPA WISZĄCA CZARNA 54W ZMIENNA BARWA 3000/4000/6000K ZINTEGROWANE ŹRÓDŁO LED 5200lm
Produkt dostępny
399,90 złszt.
SKU: ID-4731
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | 54W |
| Strumień świetlny | 5200lm |
| Barwa światła | 3000/4000/6000K ZMIENNA BARWA |
| Materiał wykonania | klosz – tworzywo sztuczne, obudowa – aluminium |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 1100×600 mm mały okrąg: 400mm większy okrąg: 600mm |
| Współpraca ze ściemniaczem | TAK – w zestawie pilot |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
LAMPA WISZĄCA PLAFON ZŁOTY BIAŁE MLECZNE SZKLANE KULE NOWOCZESNY 6xE27 90CM
Produkt dostępny
199,90 złszt.
SKU: ID-6201-03
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | max 10W LED – brak żarówki w zestawie |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Złącze żarówki | E27 |
| Materiał wykonania klosza | szkło |
| Materiał wykonania stelaża | metal malowany proszkowo i metalizowany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | Wysokość regulacja 350-950 mm, długość 900mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Certyfikaty | CE, RoHS |