SKU: ID-4762
149,50 złszt.
5 w magazynie
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | 36W |
| Źródło światła | Zintegrowany moduł LED |
| Strumień świetlny | 3240 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Wymiary | 400 x 400 x 50 mm |
| Klosz | Mleczny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
Plafon LED Hollywood 36W 4000K biały
Nowoczesne i funkcjonalne plafony LED Hollywood charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Kwadratowy kształt przełamany czarną ramką sprawia, że plafon świetnie wkomponowuje się w każde pomieszczenie. Można je zastosować w mieszkaniach, biurach, gabinetach, sklepach, itp. Plafon świeci z mocą 36W wytwarzając strumień świetlny na poziomie 3240 lumenów. Barwa światła emitowana przez lampę to biała neutralna. Klosz wykonany jest z poliwęglanu, lampa ze stali.
st złożona. Wystarczy jedynie zamontować szklane klosze.








