SKU: ID-9057
153,95 zł Pierwotna cena wynosiła: 153,95 zł.138,22 złAktualna cena wynosi: 138,22 zł.
Poprzednia najniższa cena: 138,22 zł.
szt.Brak w magazynie
Powiadom o dostępności
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Klasa energetyczna | F |
| Moc | 12W |
| Barwa światła | 4200K NW |
| Strumień świetlny | 840 lm |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 zapewnia precyzyjne rozróżnianie oświetlanych kolorów. |
| Źródło światła | diody LED wbudowane na stałe, niewymienne. |
| Ochrona przeciwpożarowa | IP44 |
| Wymiary | 500 x 125 x 50mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
Kinkiet ponadczasowy lekko wygięty z wbudowanymi diodami LED to połączenie najwyższej jakości wykonania z niesamowitym wyglądem. Lampy idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz, jak również do wnętrz industrialnych.
Idealnie sprawdzi się jako:
✅ oświetlenie łazienkowe (nad lustrem)
✅ oświetlenie obrazów oświetlenie w sklepie (np. witryny sklepowej)
✅ oświetlenie w salonach fryzjerskich, itp.













