Wyświetlanie 37–54 z 63 wyników
MODUŁ ŁĄCZĄCY KĄTOWY PRAWY 3-FAZOWY CZARNY
Produkt dostępny
SKU: ID-6588
MODUŁ ŁĄCZĄCY REGULOWANY 3-FAZOWY BIAŁY
Produkt dostępny
SKU: ID-6491
MODUŁ ŁĄCZĄCY REGULOWANY 3-FAZOWY CZARNY
Produkt dostępny
SKU: ID-6591
OPRAWA NA SZYNĘ PROVERO BRICK 3F BIAŁA – REGULOWANA
Produkt dostępny
SKU: ID-6401
| Napięcie zasilania | 220-240V 50Hz (AC) z sieci energetycznej |
|---|---|
| Przeznaczenie | mocowanie na szynie |
| Kolor | biały |
| Złącze zasilania | styki współpracujące z dedykowaną szyną zasilającą |
| Moc elektryczna max | 40W – można stosować wyłącznie żarówki LED |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Materiał | aluminium |
| Kształt obudowy | prostopadłościan |
| Wymiary | 60 x 60 x 80 mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
OPRAWA NA SZYNĘ PROVERO LONGO 3F BIAŁA – REGULOWANA
Produkt dostępny
SKU: ID-6402
| Napięcie zasilania | 220-240V 50Hz (AC) |
|---|---|
| Przeznaczenie | mocowanie w szynie |
| Kolor | biały |
| Złącze zasilania | styki współpracujące z dedykowaną szyną zasilającą |
| Moc elektryczna max | 40W – można stosować wyłącznie żarówki LED |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Materiał | aluminium |
| Kształt obudowy | walec |
| Wymiary | Ø 60 mm, h 130 mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
OPRAWA NA SZYNĘ PROVERO LONGO 3F CZARNA – REGULOWANA
Produkt dostępny
SKU: ID-6502
| Napięcie zasilania | 220-240V 50Hz (AC) |
|---|---|
| Przeznaczenie | mocowanie w szynie |
| Kolor | czarny |
| Złącze zasilania | styki współpracujące z dedykowaną szyną zasilającą |
| Moc elektryczna max | 40W – można stosować wyłącznie żarówki LED |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Materiał | aluminium |
| Kształt obudowy | walec |
| Wymiary | Ø 60 mm, h 130 mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
OPRAWA NA SZYNĘ PROVERO TRACTUS 3F CZARNA – REGULOWANA
Produkt dostępny
SKU: ID-6500
| Napięcie zasilania | 220-240V 50Hz (AC) z sieci energetycznej |
|---|---|
| Przeznaczenie | mocowanie w szynie |
| Kolor | czarny |
| Złącze zasilania | styki współpracujące z dedykowaną szyną zasilającą |
| Moc elektryczna max | 40W – można stosować wyłącznie żarówki LED |
| Złącze żarówki | GU10 |
| Materiał | aluminium |
| Kształt obudowy | walec |
| Wymiary | Ø 60 mm, h 100 mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
SZYNA MAGNETYCZNA TYP NATYNKOWY 2 METRY CZARNY
Dostępne na zamówienie
SKU: ID-6882
SZYNOPRZEWÓD 3-FAZOWY CZARNY 2 METRY
Produkt dostępny
SKU: ID-6582
SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY BIAŁY 2 METRY
Produkt dostępny
SKU: ID-6082
SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY CZARNY 2 METRY
Produkt dostępny
SKU: ID-6083
SZYNOPRZEWÓD MAGNETYCZNY GIPS-KARTON CZARNY 2 METRY
Produkt dostępny
SKU: ID-6862
ZASILACZ WEWNĘTRZNY 100W 48V DO SZYN MAGNETIC CZARNY
Dostępne na zamówienie
SKU: ID-6841
ZASILACZ WEWNĘTRZNY 200W 48V DO SZYN MAGNETIC CZARNY
Dostępne na zamówienie
SKU: ID-6843
ZASILANIE DO SZYN MAGNETYCZNYCH CZARNY 48V
Produkt dostępny
SKU: ID-6847
ZASILANIE KOŃCOWE LEWE 3F BIAŁE SZYNOPRZEWODU TRÓJFAZOWEGO
Produkt dostępny
SKU: ID-6485
ZASILANIE KOŃCOWE LEWE 3F CZARNE SZYNOPRZEWODU TRÓJFAZOWEGO
Produkt dostępny
SKU: ID-6585
ZASILANIE KOŃCOWE PRAWE 3F BIAŁE SZYNOPRZEWODU TRÓJFAZOWEGO
Produkt dostępny
SKU: ID-6484