SKU: ID-8019-CZ
88,50 złszt.
10 w magazynie
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | max moc żarówki 30W- nie jest w komplecie |
| Gwint żarówki | E27 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 90 x 90 x 600 mm |
| Czujka ruchu i zmierzchu PIR | TAK |
| Zasięg wykrywania ruchu | 4-6 m |
| Kąt widzenia | 110 stopni |
| Załączanie światła przy | 23 lux |
| Czas świecenia | 45 sekund |
| Stopień ochrony | IP54 – odporność przed pyłem i bryzgami wody z każdej strony |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
LAMPA OGRODOWA SŁUPEK STOJĄCY 60cm ZEWNĘTRZNA KWADRATOWA E27 CZARNA Z CZUJNIKIEM RUCHU
Lampa ogrodowa SAGITTA przeznaczona jest do montażu na zewnątrz budynków.
Idealnie sprawdzi się jako:
✅ oświetlenie ogrodu
✅ oświetlenie przydomowego chodnika
✅ oświetlenie parkingu
Lampa posiada wymienne źródło światła na gwint E27, dzięki czemu pozwoli dobrać barwę światła i moc do własnych potrzeb. Lampa idealnie rozprowadza światło tworząc bardzo przyjemny efekt wokół. Oprawa jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne dzięki stopniowi ochrony IP54.
ować szklane klosze.














