SKU: ID-4704
299,90 złszt.
2 w magazynie
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | 60W |
| Źródło światła | Zintegrowany moduł LED |
| Strumień świetlny | 5400 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Wymiary | średnica – 600mm; wysokość – 50 mm |
| Klosz | Mleczny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
Plafon LED Houston 60W 4000K czarny
Nowoczesne i funkcjonalne plafony LED Houston charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Okrągły kształt przełamany czarną ramką sprawia, że plafon świetnie wkomponowuje się w każde pomieszczenie. Można je zastosować w mieszkaniach, biurach, gabinetach, sklepach, itp. Plafon świeci z mocą 60W wytwarzając strumień świetlny na poziomie 5400 lumenów. Barwa światła emitowana przez lampę to biała neutralna. Klosz wykonany jest z poliwęglanu, lampa ze stali.
st złożona. Wystarczy jedynie zamontować szklane klosze.









