SKU: ID-6200-01
179,90 złszt.
9 w magazynie
Błyskawiczna dostawa
Wiele produktów
Wsparcie techniczne
Dopasowane do Twoich potrzeb
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | 220-240 V AC |
|---|---|
| Moc | max 10W LED – brak żarówki w zestawie |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Złącze żarówki | E27 |
| Materiał wykonania klosza | szkło |
| Materiał wykonania stelaża | metal malowany proszkowo |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | Wysokość max 320 mm, długość 800mm, podsufitka 120mm |
| Max. temperatura pracy | 45 °C |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Opis
LAMPA WISZĄCA SUFITOWA ŻYRANDOL CZARNA KULE 6xE27
Ponadczasowa lampa/żyrandol wisząca w kolorze czarnym z białymi kloszami. Lampa idealnie nada się do nowoczesnych wnętrz, jak również do wnętrz industrialnych (biało-czarne, biało-złote).
✅ Idealnie sprawdzi się jako:
- oświetlenie: do salonu, kuchni, jadalni (nad barkiem)
Lampa wysyłana jest złożona. Wystarczy jedynie zamontować szklane klosze.
Lampa wysyłana jest złożona. Wystarczy jedynie zamontować szklane klosze.















